A területi kollegiális szakmai vezető háziorvosok illetékességi területei – (2021. február)

Országos kollegiális szakmai vezetők

Pozíció Név Hivatali e-mail cím
Országos kollegiális szakmai vezető háziorvos Dr. Békássy Szabolcs bekassy.szabolcs@okfo.gov.hu
Országos kollegiális szakmai vezető házi gyermekorvos Dr. Muzsay Géza muzsay.geza@okfo.gov.hu
Országos kollegiális szakmai vezető fogorvos   Dr. Gszelmann Róbert gszelmann.robert@okfo.gov.hu

Megyei kollegiális szakmai vezetők

Tagozat Megye Név Hivatali e-mail cím
Háziorvosi Bács-Kiskun Dr. Móczár Csaba moczar.csaba@okfo.gov.hu
Háziorvosi Baranya Dr. Princz János Princz.Janos@okfo.gov.hu
Háziorvosi Békés Dr. Garay Erzsébet Garay.Erzsebet@okfo.gov.hu
Háziorvosi Csongrád-Csanád Dr. Cs. Szabó Zsuzsanna csszabo.zsuzsanna@okfo.gov.hu
Háziorvosi Fejér Dr. Török Péter Ádám torok.peter2@okfo.gov.hu
Háziorvosi Győr-Moson-Sopron Dr. Balázs Mihály Balazs.Mihaly@okfo.gov.hu
Háziorvosi Hajdú-Bihar Dr. Kovács Eszter kovacs.eszter3@okfo.gov.hu
Háziorvosi Heves Dr. Bőze Barna Zsolt boze.barna@okfo.gov.hu
Háziorvosi Jász-Nagykun-Szolnok Dr. Pethő (Szénási) Szilvia szenasi.szilvia2@okfo.gov.hu
Háziorvosi Komárom-Esztergom Dr. Juhászné dr. Gordán Ildikó gordan.ildiko@okfo.gov.hu
Háziorvosi Nógrád Dr. Balogh Botond balogh.botond2@okfo.gov.hu
Háziorvosi Pest Dr. Papp Kornél papp.kornel@okfo.gov.hu
Háziorvosi Somogy Dr. Mihályfalvi Zita Katalin mihalyfalvi.zita@okfo.gov.hu
Háziorvosi Szabolcs-Szatmár-Bereg Dr. Soós Zoltán soos.zoltan@okfo.gov.hu
Háziorvosi Tolna Dr. Papp Zoltán papp.zoltan@okfo.gov.hu
Háziorvosi Veszprém Dr. Kalmár Zsolt Kalmar.Zsolt@okfo.gov.hu
Háziorvosi Zala Dr. Vajda Gábor vajda.gabor@okfo.gov.hu
Háziorvosi Vas Dr. Fehér Adrienn feher.adrienn2@okfo.gov.hu
Háziorvosi Budapest Dr. Jelinek Benjámin Gábor jelinek.benjamin@okfo.gov.hu
Háziorvosi Borsod-Abaúj-Zemplén Dr. Vámos Henrietta vamos.henrietta2@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Bács-Kiskun Dr. Szentannay Judit szentannay.judit@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Baranya Dr. Pátri László János Patri.Laszlo@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Borsod-Abaúj-Zemplén Dr. Onozó Beáta Zsuzsanna onozo.beata@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Budapest Dr. Király Balázs Kiraly.Balazs@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Csongrád-Csanád Dr. Rósa Ágnes Rosa.Agnes@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Fejér Dr. Wilhelm Róbert wilhelm.robert@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Győr-Moson-Sopron Dr. Török Violetta torok.violetta@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Hajdú-Bihar Szabóné dr. Sutka Melinda sutka.melinda@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Heves Dr. Puja Sándor Puja.Sandor@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Jász-Nagykun-Szolnok Dr. Szőnyi József szonyi.jozsef@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Komárom-Esztergom Dr. Fehér Béla feher.bela@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Pest Dr. Kovács Ákos kovacs.akos2@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Somogy Dr. Fáth Beáta fath.beata@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Szabolcs-Szatmár-Bereg Dr. Kántor Irén kantor.iren@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Tolna Dr. Omacht Erika omacht.erika@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Veszprém Dr. Kristófné dr. Szabó Etelka szabo.etelka@okfo.gov.hu
Házi Gyermekorvosi Zala Dr. Hóbor Miklós József Hobor.Miklos@okfo.gov.hu
       
Fogorvosi Baranya Dr. Ascsillán Andrea Edit ascsillan.andrea@okfo.gov.hu
Fogorvosi Borsod-Abaúj-Zemplén Dr. Farkas Tamás Béla farkas.tamas2@okfo.gov.hu
Fogorvosi Budapest Dr. Csicsai Adrienn Beáta csicsai.adrienn@okfo.gov.hu
Fogorvosi Csongrád-Csanád Dr. Gyergyóújfalvi-Lázár István gyergyoujfalvilazar.istvan@okfo.gov.hu
Fogorvosi Győr-Moson-Sopron Bárányné dr. Gyenes Mária Magdolna gyenes.maria@okfo.gov.hu
Fogorvosi Hajdú-Bihar Dr. Kovács Tamás kovacs.tamas4@okfo.gov.hu
Fogorvosi Heves Dr. Nemes Károly Kálmán nemes.karoly@okfo.gov.hu
Fogorvosi Nógrád Dr. Kerényi Csaba kerenyi.csaba@okfo.gov.hu
Fogorvosi Pest Dr. Marton Erzsébet marton.erzsebet@okfo.gov.hu
Fogorvosi Somogy Dr. Pataki Ildikó pataki.ildiko@okfo.gov.hu
Fogorvosi Szabolcs-Szatmár-Bereg Dr. Karászi Zsolt András karaszi.zsolt@okfo.gov.hu
Fogorvosi Tolna Dr. Keller Péter keller.peter@okfo.gov.hu
Fogorvosi Vas Dr. Ferge Piroska ferge.piroska@okfo.gov.hu
Fogorvosi Veszprém Dr. Pozsgay Katalin pozsgay.katalin@okfo.gov.hu
Fogorvosi Zala Dr. Igazi Erika igazi.erika@okfo.gov.hu
Kollegiális szakmai vezetők és területi beosztás